Rádi bychom informovali o nové exkluzivní službě společnosti SUAS Transportation Service s. r. o. - pronájem luxusně vybaveného vozu Mercedes-Benz Sprinter. Služba je dostupná pro firmy, malé podniky, školy a další subjekty. Jejím smyslem je elegantní a komfortní způsob cestování za nejrůznějšími účely.

Plně vybavený vůz prošel výrobou na zakázku, interiér byl navržen individuálně s cílem plně vyhovět rozdílným potřebám zákazníků očekávajících komfortní zážitek. Luxusní vestavba vozidla spočívá nejenom v prvotřídním pohodlí, ale také v eleganci, kterou byste od klasického přepravního vozu nečekali. Kvalitní materiály interiéru byly pečlivě vybrány tak, aby zaručily maximální pohodlí i bezpečnost během každé cesty.

Ztmavená a zvětšená okna poskytují pocit soukromí a dopomáhají vyniknutí stylovému ambientnímu osvětlení. Pronájem vozu včetně profesionálního řidiče rozšiřuje možnosti využití, a to dopravu na různé události včetně teambuildingových akcí, školních výletů, odvozů na tábory, přepravu na jednání nebo školení. S kapacitou až 21 míst se tak toto vozidlo stává ideální volbou pro skupinová setkání a malé i větší akce. Objemný zavazadlový prostor pak nabízí dostatek místa pro pohodlné cestování se všemi potřebnými věcmi. V rámci výbavy má vůz i malý bar a dvě velké obrazovky, díky kterým lze prezentovat důležité informace nebo zajistit zábavu  pro všechny pasažéry.

Pro bližší informace či rezervaci nás neváhejte kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na +420 352 463 200.

Připravte se na luxusní a bezstarostné cestování se SUAS Transportation Service!