Mechanik - opravář kolejových vozidel

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Transportation Service hledá kolegy na pozici Mechanik - opravář kolejových vozidel

S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS Group a následně SUAS Transportation Service hledáme spolehlivé a kvalifikované zámečníky/mechaniky do opravárenských týmů železničních vagónů.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • strojírenské práce při opravách kolejových vozidel
  • specializace na opravy železničních nákladních vagónů
  • práce v zastřešené a vytápěné opravárenské hale ve Vintířově

Co nabízíme:

  • stabilní, perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek – sociální fond zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 25 dní
  • práce ve směnovém provozu
  • závodní stravování
  • kvalifikační růst – možnost doplnění požadovaných kurzů

Co požadujeme:

  • vyučen v oboru strojním (zámečník, strojní mechanik, obráběč kovů, mechanik opravář kolejových vozidel)
  • svářečská oprávnění (ZK 135-1) – výhodou
  • jeřábnický a vazačský průkaz - výhodou
  • průkaz řidiče motorového vozíku - výhodou
  • spolehlivost a pracovitost dokážeme ocenit

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody, ihned

Kontaktní osoba pro bližší informace k pozici: Petr Ernest – tel. 352 463 888