Elektromechanik - trolejář

Skupina SUAS Group a.s. posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Transportation Serivce s.r.o. hledá kolegy na pozici Elektromechanik - trolejář

S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS Group a.s. a následně SUAS Transportation Service  s.r.o. hledáme spolehlivé Elektromechanky - trolejáře. Místem výkonu práce jsou  elektrifikované dráhy SUAS – důlní, vlečkové

Náplň práce nového kolegy bude:

  • opravy, revize, montáž, demontáž trakčního trolejového vedení, trolejových armatur
  • zajišťování pracoviště dle příkazu „B“
  • renovace trolejových armatur
  • drobné opravy elektroinstalace

Co nabízíme:

  • stabilní, perspektivní a zajímavou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení, prémie
  • benefity z kolektivní smlouvy
  • stabilní pracovní doba, možnost přesčasů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 25 dní
  • práce ve směnovém provozu
  • závodní stravování

Co požadujeme:

  • vyučen v oboru elektromechanik
  • schoponost práce ve výškách
  • praxe minimálně 2 roky na VN,
  • osvědčení  vyhl. 50, § 6, nad 1000V
  • praxe není nutná - kolegu zaučíme
  • spolehlivost a pracovitost dokážeme ocenit

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody, ihned